Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Reportaż z 12. Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim

Od 17 listopada w STRH Cafe&Gallery można oglądać wystawę fotograficzną Brajana Osieckiego, będącą swoistym reportażem z 12. Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim. Zdjęcia, na których trafnie uchwycono festiwalową atmosferę, mają formę kadrów filmowych i stanowią doskonałe uzupełnienie zapisu video z festiwalu.

Brajan Osiecki – fotografik, grafik, muzyk, sportowiec. Pomysłodawca i twórca projektu „W Stronę Zdjęć”, w ramach którego wykonuje fotografie portretowe, ślubne, rodzinne, okolicznościowe, reportażowe, biznesowe, modowe, podróżnicze oraz motoryzacyjne. Angażuje się w wiele projektów charytatywnych, zawsze i wszędzie podkreśla, że nigdy nie pracuje, tylko codziennie spełnia marzenia tworząc zdjęcia z miłości do pasji. 

STRH Cafe&Gallery

STRH to kawiarnia widokowa i galeria, która mieści się na 3 piętrze (na strychu) w niedawno wybudowanej Kamienicy “KRUPÓWKI 4A”. Pyszne śniadania i sycące lunche, ekologiczne wina, warsztaty, wernisaże i imprezy, których nie można przegapić – to wszystko znajdziecie na strychu!

Więcej