Piłsudski w Zakopanem

Festiwal Kino Letnie od zawsze pokazuje to, co najciekawsze w świecie filmu. Organizatorzy festiwalu razem z Provident i AXA zapraszają na plan wyczekiwanej kinowej produkcji „Piłsudski”. 

Podczas wystawy na Kulturalnym Placu Niepodległości zostaną zaprezentowane fotosy z jednego z najbardziej wyczekiwanych w tym roku filmów.
Wystawę będzie można oglądać w Zakopanem do 30 sierpnia. Nowoczesny system oświetlenia sprawi, że prezentacja będzie dostępna dla widzów o każdej porze.
Wystawa „Piłsudski w Sopocie i Zakopanem” organizowana jest w ramach trwającego najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot – Zakopane. Przez 62 dni na bezpłatne seanse w najpopularniejszych polskich kurortach zapraszają Provident i AXA.

Szczegóły:
https://www.facebook.com/events/2435835263118437/

Plac Niepodległości

Plac Niepodległości Zakopane tworzy wspólnie z młodymi artystami. To przestrzeń, w której zapraszamy do stref: kultury, informacji, sportu, rozrywki i relaksu.

Do współpracy zaprosiliśmy już Fundację Otwartą jako partnera wiodącego, która wykazała się wielką otwartością, jak sama jej nazwa wskazuje i ogromną inicjatywą oraz Młodzieżową Radę Miasta Zakopane, która dzięki przeprowadzonym wśród młodzieży ankietom utwierdziła nas w przekonaniu, że takie miejsce jest w naszym mieście bardzo potrzebne.

Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu