Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem – edycja świąteczna

To już piąta edycja imprezy Zako_Twory. Podobnie jak w zeszłym roku, targi odbędą się w pierwszy weekend grudnia i potrwają 2 dni. Sobota będzie dedykowana dzieciakom i ich rodzicom. Na Zako_Tworach Kids pojawią się oryginalne ubrania, zabawki, książki i akcesoria dla najmłodszych. Z kolei niedziela to gratka dla wszystkich tych, którzy cenią modę i design 100% made in Poland.

Podczas całego weekendu na zakopiańskich targach zaprezentuje się 60 wystawców z Podhala oraz innych części Polski. To przede wszystkim młodzi artyści i projektanci, osoby z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Owoce ich pracy charakteryzują się precyzją wykonania, inwencją twórczą i niebanalnym designem – czy można sobie wyobrazić lepsze prezenty świąteczne?

Wystawcy 3 grudnia: Lanna, CoQuin, Tatinka, Stylowa Myszka, Niechaj szyje nam, WTZ Zakopane, Diverso Desibn, Babyly, Adiku, Maff af, Cudi Kids, Consta, Linsske, Le petit cochonet,Bobole, Flow experience, Jules, Czerwony konik, Glaz Creative Design, Alaart, Skandal, Amotek, Z metra cięte

Wystawcy 4 grudnia: Jagurka, Robótka ręczna, Malik Ceramik, Jules, Widzimisie, AN handmade, Bow bow ties, Hola, Flow Experience, Mania, Color Flow, Home Art, Przemek Wańczyk, Loveina, Tatrica Design, Luana, Emde Handmade, Matgoshka, Piece of wood, JK Woodwork, Lompki, Szczęśliwe Anioły, Woolanka, Hania Maśniak, Zaśki, Lennoniada – biżuteria, Akin Active, Glaze Creative Design

 

STRH Cafe&Gallery

STRH to kawiarnia widokowa i galeria, która mieści się na 3 piętrze (na strychu) w niedawno wybudowanej Kamienicy “KRUPÓWKI 4A”. Pyszne śniadania i sycące lunche, ekologiczne wina, warsztaty, wernisaże i imprezy, których nie można przegapić – to wszystko znajdziecie na strychu!

Więcej