Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

XV Mikołajkowy Turniej Squasha

Jeśli grywasz w squasha nie możesz przegapić słynnego mikołajkowego turnieju, w którym już po raz piętnasty zmierzą się zawodnicy z Zakopanego i goście z całej Polski. Cenne nagrody, dużo emocji i świetna zabawa gwarantowane!

Zapisy i informacje: jakubwirowski@gmail.com

XV Mikolajkowy Turniej Squasha w Zakopanem

Hotel Belvedere

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.

Hotel Spa w Zakopanem dysponuje 172 pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.

Dysponuje także czternastoma nowocześnie wyposażonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mieszczą do 700 osób. Istnieje możliwość transmisji dźwięku i obrazu pomiędzy salami aż dla 1000 uczestników konferencji.

Więcej