Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Wilki – koncert odwołany

Szukasz czegoś, co przyprawi o gęsią skórkę i zapewni moc niesamowitych wspomnień?
Już po raz drugi organizatorzy zapraszają na cykl zimowych koncertów „Nosalowy akustycznie”. Koncerty w wersji akustycznej to zawsze muzyczne wydarzenie na najwyższym poziomie. Podczas ferii zimowych w Nosalowym Dworze Resort & Spa wystąpią gwiazdy polskiej muzyki: w wersji akustycznej, w największej sali koncertowej na Podhalu.

Bilety do nabycia w recepcjach Nosalowy Dwór Resort & SPA:
tel. +48 18 20 22 400, bilety@nosalowy-dwor.eu

Aktualizacja
Z przykrością informujemy, że z powodu choroby lidera grupy WILKI – Roberta Gawlińskiego koncert zostaje odwołany.Istnieje możliwość zwrotu zakupionego biletu na koncert lub zamiany biletu na inny z cyklu koncertów Nosalowy Akustycznie (9 lutego Cugowscy Trio Akustycznie; 16 lutego KULT). W sprawie zwrotu lub zamiany biletu prosimy o kontakt z naszymi recepcjami pod numerem 18 20 22 400 lub mailowo na adres bilety@nosalowy-dwor.eu. Jednocześnie informujemy, że pozostałe koncerty z cyklu Nosalowy Akustycznie odbędą się zgodnie z planem.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej