Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

W górę serca dla zwierzaków pod Tatrami

Pod takim hasłem, na fantastycznej imprezie plenerowej, powitamy tegoroczny maj. Wydarzenie z jednej strony będzie bawić koncertami, konkursami i innymi atrakcjami, ale przede wszystkim – propagować większą rozwagę w tym, jak traktujemy zwierzaki. Jak mówią organizatorzy: “Zależy nam, by nikt nie zapomniał – pies, mały czy duży; kundelek czy rasowiec, ma swoje potrzeby.

Wolontariusze akcji będą rozdawać psie dekalogi, a wszyscy uczestnicy wspierający czworonożnych patronów wydarzenia otrzymają kubki, breloki i inne gadżety.

Program

11:00 Występ zespołu Śtuderanci, Zbyszek Tatar i Adam Dziadkowiec
12:15 Pokaz tresury psów – Jerzy Salawa
13:00 Dominika Białoń, Ksenia Lach, Martyna Kasprzycka z zespołem
14:00 Zespół góralski Hotelorze, Beata Skulska-Papp, Marta Pawlikowska

Plac Niepodległości

Plac Niepodległości Zakopane tworzy wspólnie z młodymi artystami. To przestrzeń, w której zapraszamy do stref: kultury, informacji, sportu, rozrywki i relaksu.

Do współpracy zaprosiliśmy już Fundację Otwartą jako partnera wiodącego, która wykazała się wielką otwartością, jak sama jej nazwa wskazuje i ogromną inicjatywą oraz Młodzieżową Radę Miasta Zakopane, która dzięki przeprowadzonym wśród młodzieży ankietom utwierdziła nas w przekonaniu, że takie miejsce jest w naszym mieście bardzo potrzebne.

Więcej