Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Spektakl: Zośka

Roztańczona i rozśpiewana opowieść o pewnej ceperce, o pewnej kobiecie show biznesu z wielkiego miasta i pewnym mężczyźnie. Spektakl w trójkącie, przepleciony zdecydowanie czarnym humorem. Opowiada o miłości niemożliwej i szalonej.

Spektakl z muzyką na żywo, która przeniesie nas do świata w którym zechcemy zostać. Piosenki okresu międzywojnia w naszej aranżacji, szalone układy choreograficzne i zaskakująca animacja w profesjonalnym wykonaniu.

Teatr RZT Szymaszkowa

“Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa stworzyliśmy, bo jesteśmy pasjonatami i kochamy sztukę. Nazwa teatru to nasze inicjały pochodzące od nazwisk : Rzankowski – Zbyryt i miejsca w którym się znajdujemy , Polany Szymoszkowej z przepięknym widokiem na szczyt Giewontu. Zespół tworzą profesjonaliści współpracujący z teatrami w całej Polsce: Natasza Leśniak, Kinga Naszkiewicz, Hanna Zbyryt, Wojtek Inglot, Stanisław Rzankowski. Łączymy wiele form teatralnych w pracy twórczej: piosenki, taniec, słowo, animację (np.lalki). Organizujemy: warsztaty dla dzieci i dorosłych, spektakle dla grup indywidualnych. Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje współpracy w dziedzinie sztuki.”

Więcej