Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Scenariusz dla 3 aktorów

Oto jubileusz 30-lecia spektaklu z udziałem mistrzowskiego trio: Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego i Jana Peszka. „Scenariusz dla trzech aktorów” to niezapomniany seans, zbudowany na świetnym tekście Bogusława Schaeffera. Spektakl jest dowcipny i inteligentny, zapewniając doskonałą rozrywkę na wysokim poziomie. Zresztą, nazwiska wykonawców stanowią najlepszą rekomendację.

Spektakl to widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Mistrzowskie trio aktorskie zdradza nieco ze swej prywatności, przenosząc widzów w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, „teatru w teatrze”, na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością. Zderzenie równorzędnych osobowości aktorskich, niezrównanych w swoich popisach oraz zabawie formą i żartem, to gwarancja doskonałej rozrywki, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Od premiery „Scenariusza dla trzech aktorów” na deskach krakowskiego Teatru Stu minęło trzydzieści lat. Dla tych, którzy spektaklu nie widzieli to doskonała okazja do nadrobienia zaległości.

Organizator:Agencja Koncertowo-Reklamowa „Zawisza”
Bilety: kasa kina, Centrum Turystyczne ZakoLove przy ul.Krupówki 30, www.kupbilecik.pl
Informacje i rezerwacja: 505 890 306

Kino Sokół

Jedyne kino 3D w Zakopanem

Ceny biletów:
seanse tradycyjne, analogowe, cyfrowe 2D
bilet normalny 18zł
bilet ulgowy 14zł
bilety grupowe (pow. 15 os.) 12zł/os

seanse cyfrowe 3D
bilet normalny 20zł
bilet ulgowy 15zł
bilety grupowe (pow. 15 os.) 13zł/os
bilety ulgowe wyłącznie na podstawie legitymacji
uczniowie do lat 18, studenci do lat 26, seniorzy powyżej lat 60

Więcej