Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Pierwsza zimowa edycja festiwalu Whisky Days

W połowie lutego w Zakopanem odbędzie się zimowe święto bursztynowego trunku: Whisky Days – Winter Edition. Eleganckie wnętrza Aries Hotel & SPA wypełni aromat najlepszych marek whisky i innych alkoholi premium.

Pośród kilkuset propozycji znajdzie się wiele odpowiednich dla początkujących amatorów whisky, którzy będą mieli okazję zapoznać się z kulturą degustacji. Bardziej doświadczeni konsumenci docenią szeroki wybór rzadkich brandów oraz możliwość poszerzenia swojej wiedzy dzięki udziałowi w sesjach Master Class.
Goście o delikatniejszych podniebieniach będą mogli spróbować koktajli komponowanych na bazie whisky oraz prawdziwego szampana. Dodatkowa atrakcja to specjalne menu festiwalowe, przygotowane przez restaurację Halka w hotelu Aries. Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu odbędzie się afterparty w Le Scandale Club & Bar, mieszczącym się w podziemiach hotelu.

Festiwal Whisky Days – Winter Edition, przy dźwiękach muzyki na żywo, celebruje czas relaksu i odprężenia po zmaganiach na stoku narciarskim. W trosce o komfort całej rodziny zaaranżowany będzie też kącik dla dzieci z opieką animatorów.


Więcej informacji: www.whiskydays.pl

Hotel Aries

Dzięki gruntownej i starannej renowacji, w miejscu legendarnego Domu Turysty – kojarzącego się od lat ze sztuką i przyjemnością wypoczynku w stolicy Tatr – powstał obiekt na poziomie alpejskich hoteli. Udało się w nim połączyć architekturę lokalną i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością i elegancją.

Więcej