Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Open Coffee #10: czy gastronomia w Zakopanem to tylko karczmy?

Ależ zleciało! Przed nami już 10-te Open Coffee Made in Zakopane. Tym razem w nieco nowej fomule, bo jubileusz to idealna okazja na zmiany. Od września spotkania będą tematyczne z udziałem zaproszonych gości.

Na pierwszy ogień porozmawiamy o tym “czy gastronomia w Zakopanem to tylko karczmy, czyli ambitna kuchnia po góralsku”. Powiedzą o tym właściciele lokalnych biznesów “młodego pokolenia”:

Paulina Rzankowska – właścicielka STRH Cafe&Gallery
Ludwik Sierpinski i Wojtek Mitan – właściciele Roma, Strążyska 39
Tomek Gut – właściciel Restauracja Zakopiańska

Będzie o jakości, przedsiębiorczości, trendach i o tym, czy łatwo na Podhalu prowadzić biznes z pasją. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Cowork Made in Zakopane

Cowork to nie tylko miejsce do pracy. Cowork to także możliwość poznania ludzi reprezentujących rozmaite branże oraz dodatkowe wsparcie. Cykliczne spotkania, szkolenia z prowadzenia biznesu, konsultacje, pakiet wsparcia w postaci doradztwa księgowego i prawnego… Cowork ma pomóc każdemu kto prowadzi lub dopiero rozpoczyna swoją własną działalność.

Zakopiańska przestrzeń coworkingowa jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy ul. Krupówki 4 na I piętrze. W sierpniu planowane jest oficjalne otwarcie, jednak już od czerwca w lokalu pracują zakopiańczycy i turyści, którzy dowiedzieli się o miejscu. Projekt jest tworzony przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Więcej