Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Open Coffee Made in Zakopane

Open Coffee Made in Zakopane to spotkania odbywające się w każdy pierwszy czwartek miesiąca, o 9.00 rano. Przy aromatycznej kawie spotykają się wszyscy kreatywni i przedsiębiorczy ludzie z Zakopanego, a także artyści, aktywiści i ci, którzy szukają pomysłu na biznes. Celem spotkania jest poznawanie ze sobą ludzi aktywnych zawodowo i kreatywnie.

Organizatorem Open Coffee jest Lokalna Organizacja Turystyczna Made in Zakopane, która powstała w 2015 roku po to, by łączyć ludzi, firmy i organizacje, dla których Zakopane jest ważne. Cel Made in Zakopane to efektywne działanie na rzecz rozwoju i promocji regionu, pozyskiwanie partnerów, budowanie relacji i tworzenie nowej jakości oferty Stolicy Polskich Tatr.

Cowork Made in Zakopane

Cowork to nie tylko miejsce do pracy. Cowork to także możliwość poznania ludzi reprezentujących rozmaite branże oraz dodatkowe wsparcie. Cykliczne spotkania, szkolenia z prowadzenia biznesu, konsultacje, pakiet wsparcia w postaci doradztwa księgowego i prawnego… Cowork ma pomóc każdemu kto prowadzi lub dopiero rozpoczyna swoją własną działalność.

Zakopiańska przestrzeń coworkingowa jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy ul. Krupówki 4 na I piętrze. W sierpniu planowane jest oficjalne otwarcie, jednak już od czerwca w lokalu pracują zakopiańczycy i turyści, którzy dowiedzieli się o miejscu. Projekt jest tworzony przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Więcej