Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Nosalowy Unplugged – Maja i Andrzej Sikorowscy

Święto Trzech Króli zamyka magiczny czas Bożego Narodzenia, kiedy znikają wszystkie spory i zwady, a ich miejsce zajmują serdeczność, życzliwość i porozumienie. Świetnym pomysłem na spędzenie tego styczniowego wieczoru jest wizyta w Nosalowym Dworze Resort & SPA i wysłuchanie koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Andrzeja i Mai Sikorowskich.

Andrzej Sikorowski to kultowa postać polskiej sceny muzycznej. Lider i autor większości utworów krakowskiej grupy pod Budą. Piosenkarz, kompozytor, a także felietonista. Od 2003 roku występuje na scenie wspólnie z córką – Mają, tworząc zgrany rodzinny duet. Ich debiutancki album „Kraków-Saloniki”, na którym śpiewają po polsku i grecku, zdobył nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku – Piosenka Poetycka. Ich koncertowy repertuar składa się zarówno z utworów wykonywanych wspólnie, jak indywidualnie. W Nosalowym Dworze Resort & SPA wykonają wspólnie ulubione świąteczne utwory.

To pierwszy z serii koncertów „Unplugged” zaplanowanych na zimę w Nosalowym Dworze Resort & SPA. Pod koniec ubiegłego roku powiększył się on o największe na Podhalu Centrum Kongresowe „Gerlach”, które pozwala na organizację spektakularnych wydarzeń i występów. W lutym na scenie zakopiańskiego kompleksu zagrają: Michał Szpak, Dżem, IRA oraz Perfect. Wszystkie koncerty rozpoczynać się będą o godz. 20.00, a bilety można nabyć recepcji Nosalowego Dworu Resort & SPA.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej