Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Muzyczna podróż w czasie z gwiazdą kawiarni „Europejskiej”, Panem Rysiem – Ricardo

Gdy występował jeszcze w kultowej Europejskiej, tłumy czekały na wolny stolik. Na próżno jednak, bo nikt nie wychodzi w czasie koncertu fenomenalnego Ricardo, czyli artysty estradowego Ryszarda Wadowskiego. A rezerwacji dokonywało się na miesiąc z góry.

Ricardo znany jest nie tylko w Zakopanem, ale i w całym kraju. Wyróżnia go aksamitna barwa głosu oraz przebojowy repertuar największych hitów muzycznych.
– Barwa głosu pozwala mi śpiewać niczym Połomski czy Presley – mówi Ricardo.

Rodzinne geny i dobre rady rodzeństwa w połączeniu z charyzmą Ryszarda Wadowskiego – wszystko to razem dało niezwykłą postać sceniczną. Idealny wokal w połączeniu z aranżacją występów charakteryzujących się błyszczącymi strojami, zmienianymi niezliczoną ilość razy w trakcie koncertu, przyciąga tłumy ludzi.

Villa Toscana

estauracja Villa Toscana znajduje się w samym sercu zakopiańskich Równi Krupowych. Zapach pizzy wypiekanej w piecu, opalanym drewnem, kucharze z talentem kulinarnym oraz włoskim temperamentem prosto z Włoch, ciepłe wnętrza inspirowane alpejskim klimatem, a także profesjonalna i miła obsługa sprawią, że każdy poczuje się tu jak u siebie.

Ręcznie wyrabiane makarony, ravioli … to tylko początek kulinarnej przygody, którą przygotował dla Szef Kuchni, bo tutejsza karta menu to prawdziwa podróż po włoskiej krainie smaków.

Więcej