Małopolski Festiwal Innowacji: Jak docierać online do zagranicznych klientów? – Spotkanie dla przedsiębiorców

Turystyka w XXI wieku to branża niełatwa. Klienci są coraz bardziej wymagający, a komunikacja z nimi wymaga używania nowych narzędzi i kanałów, opartych o nowe technologie. Mogą być one sprzymierzeńcem, ułatwiając kontakt z klientami z całego świata. Podczas bezpłatnego spotkania uczestnicy dowiedzą się jak owe narzędzia wykorzystać najlepiej.

Innowacyjne narzędzia są niezbędne w codziennej pracy każdego przedsiębiorcy. Bez odpowiedniej wiedzy mogą stać się kosztowną i nietrafioną inwestycją. Jak dzięki nim skutecznie dotrzeć do zagranicznych klientów dowiemy się podczas spotkania, które odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Spotkanie jest dedykowane wszystkim osobom związanym z branżą turystyczną, które chcą zacząć pozyskiwać klientów z rynków zagranicznych. Omówione zostaną narzędzia marketingu internetowego wraz z przykładami ich praktycznego wykorzystania.

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia trwają rozmowy o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, postaramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.

 

Partnerem merytorycznym zakopiańskiego wydarzenia jest Google Internetowe Rewolucje, którego eksperci poprowadzą spotkanie.

Cowork Made in Zakopane

Cowork to nie tylko miejsce do pracy. Cowork to także możliwość poznania ludzi reprezentujących rozmaite branże oraz dodatkowe wsparcie. Cykliczne spotkania, szkolenia z prowadzenia biznesu, konsultacje, pakiet wsparcia w postaci doradztwa księgowego i prawnego… Cowork ma pomóc każdemu kto prowadzi lub dopiero rozpoczyna swoją własną działalność.

Zakopiańska przestrzeń coworkingowa jest zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, przy ul. Krupówki 4 na I piętrze. W sierpniu planowane jest oficjalne otwarcie, jednak już od czerwca w lokalu pracują zakopiańczycy i turyści, którzy dowiedzieli się o miejscu. Projekt jest tworzony przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu