Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Piotr “Lupi” Lubertowicz

Wokalista,gitarzysta, autor tekstów, od wielu lat związany z Polską sceną blues-rockową. Współpracował m. in. z zespołami: Easy Rider, Sławkiem Wierzcholskim i NZB, Monkey Buissines, J. Dewódzkim (ex wokalistą grupy DŻEM) Carlosem Johnsonem (USA).

Obecnie ze swoim zespołem AEROBLUES nagrywa płytę autorską, a w ubiegłym roku ukazała się jego solowa płyta LUPI & Friends “Moja Muzyczna Podróż” z udziałem min: Wojtka Klicha, Andrzeja Serafina, Roberta Lenerta i New Market Jazz Band. Koncertuje nie tylko z zespołem, czy innymi wykonawcami, ale przede wszystkim solowo. Widowiskowa gra i nawiązuje energetyczny kontakt z publicznością, co sprawia, że jego koncerty są oczekiwane i bardzo dobrze odbierane w każdym miejscu Polski.

Wykonuje własne utwory, standardy bluesowe i swoje luźne tłumaczenia E.Claptona lub Boba Dylana. Obecnie współpracuje z australijskim wokalistą-saksofonistą Billi Neal`em uznawanym za Australijskiego Joe Cockera, Skrzypkiem-Wiesławem Bieniaszem. Jego akustyczne solowe koncerty posiadają bardzo duży ładunek emocjonalny i szczere rock&roll`owe zacięcie przeplatane opowieściami z życia i muzyki która go inspiruje.

Karczma Pod Gontem

Typowa karczma regionalna, w której wystroju dominują naturalne materiały, jak drewno, czy kamień. Doskonałe potrawy lokalne, oraz specjalne propozycje dla wegetarian, a do tego co weekend – zaskakujące koncerty live!

Więcej