Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Najpiękniejsze tanga muzyki filmowej

Niecodzienny koncert, łączący graną na żywo muzykę oraz śpiew. Będzie można usłyszeć najpiękniejsze i najsłynniejsze tanga znane z filmów takich jak:”Frantic”, “Uśmiech Mony Lizy”czy “Zapach kobiety”. Nie zabrakcie utworów wielkich kompozytorów tanga z Astorem Piazzollą na czele.

Kielecki zespół “Black Red White Project” przygotował najsmaczniejsze kąski znane ze światowego srebrnego ekranu. Artystki wystąpią w podstawowym składzie tria smyczkowego. Koncert poprowadzi energetyczna wokalistka Miriam Jakob.

Kino Giewont

Żyjemy w epoce multipleksów z kilkunastoma ekranami. Z jednej strony jest to wygoda, z drugiej – brak jakiegokolwiek uroku. Ten urok zachowało kino Giewont: z pozoru niewielkie, utrzymane stylistycznie w epoce początków kina w Europie. Idealne miejsce na romantyczną randkę, albo wypad z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Oczywiście ten urok nie przeczy nowoczesności: za wystrojem retro skrywają się nie tylko ambitne, niszowe tytuły, ale także najgłośniejsze nowości kinowe. I coś, co ma tylko kilka kin w Polsce: projektor wyświetlający filmy 4K, czyli rozdzielczości kilkukrotnie wyższej od full HD. Bez względu, czy jesteś więc zwolennikiem romantyzmu minionej epoki, czy miłośnikiem najnowocześniejszych technologii, u nas spędzisz niezapomniany wieczór pełen kinowych emocji.

Seans 2D / 4K
ulgowy: 15zł
normalny: 18zł
bilety grupowe (pow. 15 os.) 13zł/os

Seans 3D
ulgowy: 16zł
normalny: 19zł
bilety grupowe (pow. 15 os.) 14zł/os
okulary 3D na własność: 4zł

Więcej