Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Luis Nubiola w Nosalowym Dworze

Już 16 czerwca w Centrum Kongresowym Gerlach w Nosalowy Dwór Resort&SPA wystąpi kubański saksofonista Luis Nubiola. Koncert w Nosalowym Dworze odbędzie się w ramach trasy promującej płytę “Global Friendship” – “najmłodszego dziecka” Luisa. Premiera krążka miała miejsce 1 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Powstaniu albumu przyświecała idea zebrania i pokazania szerszej publiczności kompozycji wielkich artystów – muzyków oraz przyjaciół, którzy mieszkają w różnych krajach na całym świecie, takich jak między innymi Kuba, Polska, Kostaryka, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. “Global Friendship” to inne miejsca, odmienne tradycje muzyczne, ale jeden wachlarz emocji i jeden uniwersalny język, jakim jest muzyka.

W Nosalowym Dworze Resort & SPA zespół zagra w składzie:
Luis Nubiola – saksofon
Marcin Henczke – kontrabas
Sebastian Kuchczyński – perkusja
Paweł Kaczmarczyk – fortepian

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej