Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Kasia Malenda x Skipek – Let us take You there

Głęboka, niepowtarzalna barwa głosu Kasi Malendy, półfinalistki szóstej edycji Voice of Poland, a także energiczne bity Skipka, pełne soulfulowych brzmień i housowych rytmów. Czy dacie się zabrać do ich muzycznego świata?

Le Scandale Zakopane to kolejny przystanek na trasie koncertowej doborowego duetu. W potężnym wokalu Kasi i basowych nutach od Skipka od pierwszego dźwięku słychać chemię, która gwarantuje świetną zabawę na parkiecie, a samym artystom daje możliwość nieustannego rozwijania skrzydeł i tworzenia rzeczy, przy których sami chcieliby się bawić.

Projekt „Let us take You there” to potężna dawka energii, którą trzeba sprawdzić i poczuć. Dać ponieść się ich emocjom i posmakować wybuchowej mieszanki ich dźwięków.

Hotel Aries

Dzięki gruntownej i starannej renowacji, w miejscu legendarnego Domu Turysty – kojarzącego się od lat ze sztuką i przyjemnością wypoczynku w stolicy Tatr – powstał obiekt na poziomie alpejskich hoteli. Udało się w nim połączyć architekturę lokalną i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością i elegancją.

Więcej