Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Get Up

Zespół Get Up założono w 2008 roku z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym.

To zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łączący doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za sobą udział w wielu programach telewizyjnych (Mam Talent, Szansa na sukces, Must Be The Music) Oryginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi sięgać po szeroki repertuar, jednocześnie zachowując stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.

Repertuar zespołu Get Up to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Karczma Pod Gontem

Typowa karczma regionalna, w której wystroju dominują naturalne materiały, jak drewno, czy kamień. Doskonałe potrawy lokalne, oraz specjalne propozycje dla wegetarian, a do tego co weekend – zaskakujące koncerty live!

Więcej