Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert finałowy uczestników warsztatów musicalowych Musicamp

Wielki powrót musicali trwa. Widownie kin i teatrów proponujących rozśpiewane widowiska po brzegi wypełniają się amatorami widowisk, które bawią, poruszają, a przede wszystkim pozwalają wyćwiczyć gamę wszystkich pozytywnych emocji. Nic więc dziwnego, że przybywa także chętnych do rozpoczęcia własnej musicalowej przygody. Czy można sobie wymarzyć lepsze do tego miejsce, niż muzykujące Podhale?

Niezapomnianą przygodę ze sceną, piosenką, tańcem i aktorstwem przeżyją uczestnicy Musicamp – dziesięciodniowych warsztatów dla młodzieży, po których każdy uczestnik będzie gotowy do podboju Broadwayu. Napięty plan dnia wypełnią zajęcia prowadzone przez aktorów renomowanych scen muzycznych w Polsce (m.in. warszawskiej Romy, czy Opery i Filharmonii Podlaskiej), absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Podzielą się wiedzą z zakresu świadomości ciała, dykcji, emisji głosu, ruchu scenicznego, sprawności fizycznej, choreografii i wielu innych aspektów niezbędnych do pracy aktora musicalowego.

Ponieważ aktor bez sceny jest jak ryba bez wody, nie może więc być innego zakończenia warsztatów, niż koncerty finałowe! Za ich sprawą muszla koncertowa w zakopiańskim Parku Miejskim zmieni się w światowej klasy estradę, a słuchaczy porwie magnetyzująca energia kultowych songów i choreografii musicalowych.

Warsztaty Musicamp:
I turnus 6-16 lipca 
II turnus 20-30 sierpnia
Karczmia i Domki Sywor, Kościelisko

Koncerty finałowe:
 15 lipca i 29 sierpnia 
godz. 17.00
 Zakopiańskie Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35a

Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej

Uchwałą Rady Miasta Zakopane (XV/145/99 z dn. 15.12.1999) powołano zakład budżetowy pod nazwą Zarząd Obiektów Oświatowych działający do dnia 29.04.2004 r., kiedy to kolejną uchwałą (XIX/174/2004) zmieniono statut oraz nazwę jednostki na Zakopiańskie Centrum Edukacji im. H. Modrzejewskiej.
Zakładem zarządza i reprezentuje go na zewnątrz p.o. dyrektora Małgorzata Bachleda Szeliga.

ZCE zarządza budynkiem głównym przy ul. Kasprusie 35 a, w którym mieszczą się:
– Zespół Szkół Społecznych (Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum) prowadzone przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe (Samodzielne Koło Terenowe nr 67)
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem.

ZCE posiada bazę noclegową – ośrodek “Szpulki”. Obiekt położony jest w centrum Zakopanego, w cichej i spokojnej okolicy. Zapewniamy miejsca parkingowe dla wszystkich gości Ośrodka.

– 6 minut pieszo do ul. Krupówki ( główna ulica Zakopanego )
– 10 minut pieszo do przystanków komunikacji miejskiej i dolnej stacji kolejki na Gubałówkę
– 20 minut pieszo pod skocznię narciarską na Wielkiej Krokwi
– 15minut pieszo do dolin reglowych DO BIAŁEGO i STRĄŻYSKIEJ
– 10 minut pieszo do stoku narciarskiego Pod Lipkami

Więcej