Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: Cygne

Skąd płynie magia Cygne? Z serca! Po dekadzie studiowania dzieł wirtuozów skrzypiec postanowiła poszukać swojego własnego środka ekspresji. Okazał się nim jej niezwykły głos, wsparty unikatowym talentem do tworzenia tyleż magnetyzującej, co niezależnej muzyki. Nie musiała długo czekać na rzeszę wiernych fanów. Pierwsza europejska trasa tej nowojorskiej artystki okazała się wielkim sukcesem. Publiczność na całym świecie ulega czarowi jej kompozycji, które na zmianę koją, uspakajają, i energetyzują. Z każdego utworu emanuje niesamowita energia, za sprawą której już po kilku chwilach mamy wrażenie, że rozmawiamy z kimś doskonale znanym, a nie słuchamy artystki zza Atlantyku…

Ostatni album Cygne „Let It Breathe” jest jak remedium na dzisiejsze niespokojne czasy. Artystka inspiruje, daje nadzieję i zachęca do marzeń. Nic, tylko się podłączyć i przestawić na pozytywne myślenie!

STRH Cafe&Gallery

STRH to kawiarnia widokowa i galeria, która mieści się na 3 piętrze (na strychu) w niedawno wybudowanej Kamienicy “KRUPÓWKI 4A”. Pyszne śniadania i sycące lunche, ekologiczne wina, warsztaty, wernisaże i imprezy, których nie można przegapić – to wszystko znajdziecie na strychu!

Więcej