Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert charytatywny: Razem dla Andrzeja Brandstattera

Andrzej Brandstatter to pieśniarz, tancerz i autor tekstów. Jest także twórcą zespołów Krywań i Hawrań, z którymi wytańczył i wyśpiewał wiele nagród na festiwalach. Obecnie boryka się z ciężką chorobą, która w ostatnim roku bardzo postąpiła. Konieczne są rehabilitacje.

Andrzej od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z Podhala, a także z innych stron Polski. Są w różnym wieku, pochodzą z różnych regionów, niektórzy z nich to osoby niepełnosprawne. Wszystkich łączy wspólna pasja – śpiewanie, co możemy usłyszeć na corocznych Wierchowych Spotkaniach w Zakopanem. Koncerty charytatywne w Nosalowym Dworze mają na celu zebranie środków na pomoc temu wspaniałemu człowiekowi.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć: Adama Sztaba z orkiestrą, Zakopower, Tatrzańską Orkiestrę Klimatyczną pod batutą Agnieszki Kreiner i Adama Sztaby, Trebunie Tutki, Siwy Dym, Hajlandery, Gronicki, Turnioki, Megitza, Agnieszkę Przekupień, Martynę Kasprzycką i inne gwiazdy.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej