Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Kabaretowy Szczyt Wszystkiego

Już 4 lutego w Nosalowy Dwór Resort& SPA, w Zakopanem wystąpi elita polskiej sceny kabaretowej! Kabaretowy Szczyt Wszystkiego! Mistrzowie dowcipu w mistrzowskiej formie, premierowe skecze i piosenki na najwyższym poziomie!

Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni) zaprezentują m.in. paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej. Katarzyna Pakosińska w swoim recitalu Kobieta apetyczna przekona wszystkich, że łatwiej powstrzymać deszcz, niż kobietę, która pragnie mężczyzny. Jerzy Kryszak urzeknie nas swoim zręcznym dowcipem publicystycznym, pełnym świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń, a Kabaret Łowcy.B zaprezentują premierowe skecze, ale pokażą też te, które kochają widzowie.
Przygotujcie się na ponad 3 godziny solidnej dawki śmiechu!

Bilety do nabycia na www.syroop.pl , www.biletyna.pl, w recepcji Hotelu Nosalowy Dwór oraz w salonach Empik w całym kraju. Więcej informacji na stronie: https://kabaretowyszczytwszystkiego.com

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej