Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Jesień z Ducati

Druga z imprez cyklu Ducati Tour – Jesień z Ducati odbędzie się na Podhalu, w Bukowinie Tatrzańskiej. To wydarzenie zarówno dla posiadaczy wszelkich motocykli, nie tylko Ducatisti, jak i dla fanów mocnych wrażeń i rozrywki na najwyższym poziomie! Będziecie zachwyceni trasami, hotelem przewodnikami, których nazwiska zna cała motocyklowa Polska, prezentacjami, pokazem stuntu, spa i basenami, konkursami z cennymi nagrodami, kinem na świeżym powietrzu, koncertami… i wieloma innymi, pobocznymi wątkami które pieczołowicie przygotowali organizatorzy.

Okolic Bukowiny Tatrzańskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać ani rekomendować. Malownicze krajobrazy, pyszna kuchnia i niepowtarzalna atmosfera składają się na klimat, jakiego nie znajdziecie w żadnym innym miejscu. Wyznaczone trasy przejazdów będą wiodły u podnóża najwyższych gór w regionie.

Sobotnim wieczorem, po dniu “w siodle” spotkamy się wszyscy na luźniejszej kolacji, by podzielić się spostrzeżeniami i wrażeniami z całego dnia. W niedzielę w ręce uczestników trafi flota testowa Ducati, składająca się z kilkunastu pojazdów, pośród których znajdziecie najnowsze modele Ducati oraz całą resztę oferty.