Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Grzegorz Halama – Długo i szczęśliwie, czyli Intymne życie grubasa

Nowy program Grzegorza Halamy to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. Grzegorz Halama, mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych.

DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE, czyli INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy. Ale także o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

Grzegorz Halama to znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up’u.Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu.

Bilety w cenie 40 pln dostępne w aplikacji Going: kup bilet!

 

  • 15 lipca 2018
  • 19:00 - 23:00

Dworzec

Barwna historia Dworca Tatrzańskiego sięga XIX wieku i trwa nadal. Wbrew pozorom nigdy nie zatrzymywały się tu pociągi ani autobusy. Dziś to klub muzyczny oraz miejsce spotkań z najciekawszymi twórcami kultury.

Więcej