Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Fashion Day Zakopane 2018

Chcesz wiedzieć jakie trendy rządzą obecnie polską modą? Nie przegap drugiej edycji Fashion Day Zakopane, której gwiazdą będzie duet Paprocki & Brzozowski ze swoją nową kolekcją.

Julia Wróblewska, Iwona Węgrowska, Aleksandra Kisio i Natalia Janoszek to tylko niektóre z gwiazd, które uświetniły swoją obecnością pierwszą edycję Fashion Day w zakopiańskim kompleksie hotelowym Nosalowy Dwór Resort & SPA. Prezentacja najnowszej kolekcji Macieja Zienia i moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów wzbudziły ogromne emocje, ale i oczekiwania publiczności. Tegoroczna edycja na pewno tych oczekiwań nie zawiedzie. Na wybiegu zobaczymy prace znanego duetu projektantów Paprocki & Brzozowski, torebki Gawor Collection oraz prezentację strojów Angeliki Józefczyk, Basi Olearki, czy Bartosza Pilawskiego. Fashion Day Zakopane to nie tylko pokazy, to także warsztaty i spotkania. Wydarzenie obowiązkowe dla każdego miłośnika świata mody.

Program wydarzenia

Środa, 14 lutego – wstęp wolny
Aneta Larysa Knap, Michał Starost, Sjofne, Gabriel, Viktoria Nosach

Czwartek, 15 lutego – bilety do nabycia w hotelu
Gawor, Paprocki & Brzozowski, Angelika Józefczyk, Basia Olearka, Bartosz Pilawski, Litfashion

Organizatorami wydarzenia są Noslaowy Dwór Resort & SPA i Showroom Solna 1. Bilety do nabycia w recepcji hotelu.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór to jedyny obiekt na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwoma eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Bo tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

Więcej