Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Dzień Dziecka na balu u Kopciuszka

Dzień pełen pysznej zabawy, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wyśmienitych smakołyków i bajecznych opowieści! W spektaklu “Bal u Kopciuszka” wystąpią Kalina Kalińska i Krzysztof Michno – aktorzy Towarzystwa Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem.

Grand Hotel Stamary

Grand Hotel **** Stamary w Zakopanem ulokowany jest przy głównej arterii, prowadzącej do centrum kurortu górskiego. Na cele turystyczne zaadoptowany został budynek z 1905 roku, zaprojektowany przez Eugeniusza Wesołowskiego dla Marii Budziszewskiej, pierwszej właścicielki oraz fundatorki obiektu. Nazwa hotelu zaczerpnięta została od jej pseudonimu artystycznego.

Współcześnie budynek łączy piękną, historyczną elewację z wyjątkowo nowoczesnym – pod kątem wyposażenia – wnętrzem. Styl utrzymany w przestrzeniach obiektu nawiązuje do klasycznego wystroju, jednak zadbano o ich funkcjonalność, wprowadzając liczne, nowoczesne udogodnienia. W ten sposób udało połączyć się piękną formę architektoniczną, barwną tradycję z wysokimi oczekiwaniami, wymagających Gości.

Więcej