Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Bajkowe czwartki w Teatrze Rozrywki RZT

Propozycja dla najmłodszych wielbicieli teatru. Bajkowe Czwartki, czyli Teatr za 10-kę na 10-kę to czytanie bajek połączone z animacją.

Idea teatru na wyciągniecie ręki dla dzieci powstała z miłosci do teatru, lalek, aktorstwa i najmłodszego widza, który jest najbardziej spostrzegawczy, szczery i wymagajacy. Bajki czyta Hanna Zbyryt – aktortka, reżyser, logopeda i mama ośmioletniego Stasia.

Czas trwania: do 45 min, bilety: 10zł/osoba, rezerwacja : 795 540 278

Teatr RZT Szymaszkowa

“Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa stworzyliśmy, bo jesteśmy pasjonatami i kochamy sztukę. Nazwa teatru to nasze inicjały pochodzące od nazwisk : Rzankowski – Zbyryt i miejsca w którym się znajdujemy , Polany Szymoszkowej z przepięknym widokiem na szczyt Giewontu. Zespół tworzą profesjonaliści współpracujący z teatrami w całej Polsce: Natasza Leśniak, Kinga Naszkiewicz, Hanna Zbyryt, Wojtek Inglot, Stanisław Rzankowski. Łączymy wiele form teatralnych w pracy twórczej: piosenki, taniec, słowo, animację (np.lalki). Organizujemy: warsztaty dla dzieci i dorosłych, spektakle dla grup indywidualnych. Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje współpracy w dziedzinie sztuki.”

Więcej