ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska

Termy BUKOVINA

Udana zabawa i relaks w jednym!
W basenach Term BUKOVINA możesz zanurzyć się w optymalnie zmineralizowanej wodzie termalnej o temperaturze 30-38°C wydobywanej z głębi Ziemi. Kąpiele w wodzie termalnej to relaks, doskonały sposób na regenerację sił, obniżenie stresu, wzmocnienie odporności. Woda bogata m.in. w magnez, sól i potas reguluje pracę układu hormonalnego, stabilizuje tętno i dobroczynnie działa na układ mięśniowo-kostny. Czas spędzony w Termach BUKOVINA to pielęgnacja zdrowia i dobrego samopoczucia.

Atrakcje
„Bonior Basisty” z dyszami masującymi i ławkami z hydromasażem oraz „Corny Staw”, do którego wpadają dwie zjeżdżalnie: „Łostry Śwung” i „Krynconka”, to tylko niektóre z 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych wypełnionych wodą termalną. Wodne huśtawki i minibaseny dla dzieci, kaskady wodne i grota skalna – Termy BUKOVINA to miejsce atrakcji dla całej rodziny.

Kompleks saun
Seanse zapachowe w saunach Term BUKOVINA to chwile ciepłego rozluźnienia i duchowego wyciszenia. Sauny, m.in. fińskie, parowe, kwiatowe, kabina na podczerwień oraz Lakonium, to w sumie 12 różnorodnych form gorącej terapii psychofizycznej. Ponadto tężnia i strefa wypoczynku mieszczące się w Wellness BUKOVINA sprawią, że skupisz się tylko na przyjemności.

Eventy
Miłośnikom muzyki klubowej, kolorowych świateł i tańca Termy BUKOVINA zapewniają jeszcze więcej wrażeń. Cyklicznie organizowane Noce Basenów to imprezy z udziałem najlepszych DJ’ów, którzy nadają rytm roztańczonemu, wodnemu parkietowi. Świętują tu wszyscy spragnieni dobrej zabawy.


Dojazd

Jak trafić?


Wydarzenia w tym miejscu