al. Przewodników Tatrzańskich 2, Zakopane

Księżówka

Dom rekolekcyjny Konferencji Episkopatu Polski „Księżówka” jest miejscem wyjątkowym. Spotykają się tu cisza potrzebna do kontemplacji i spokój niezbędny do wypoczynku. Klimat domu sprzyja oderwaniu się od codziennych spraw, a piękny ogród zimą i latem jest idealny do modlitwy i kontemplacji.

Dom jest miejscem uświęconym godzinami modlitwy. Znajduje się tu główna kaplica – miejsce modlitwy św. Jana Pawła II podczas jego wypoczynku w „Księżówce” oraz mniejsze kaplice. Serdecznie zapraszamy kapłanów i świeckich na rekolekcje i wypoczynek. Oferujemy ponad sto komfortowych pokoi 1- i 2-osobowych z łazienkami. Bezpośrednio pod domem znajduje się obszerny parking.

Oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie. Do dyspozycji Gości jest sala gimnastyczna, a także sala kominkowa-kawiarenka, sala telewizyjna, biblioteka i czytelnia, w której można przejrzeć prasę i skorzystać z komputerów z internetem. W pokojach dostępny jest bezpłatnie internet bezprzewodowy (Wi-Fi). Spacer do Kuźnic zajmuje około 15 minut, na Krupówki – około pół godziny (samochodem 5-10 minut).


Dojazd

Jak trafić?


Wydarzenia w tym miejscu