Zako_Twory

Zako_twory to targi „dizajnu”, które odbędą się w grudniu już po raz siódmy, tworząc przestrzeń do spotkania ludzi z pasją i wszystkich, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo. O dobór wyjątkowych wystawców zadbały twórczynie wydarzenia rodem z Zakopanego: Basia, Blanka i Paula.

Podczas grudniowego weekendu w klubie Dworzec, przy ul. Krupówki 12 swoje produkty zaoferuje aż 60 wystawców z różnych części Polski, w tym z Zakopanego, Podhala i okolic. Będą to marki takie jak Lapavica, Jules, Zaś, JK Woodwork, Sue Bike, Regional Decor czy Hop Cup. Asortyment będzie bardzo różnorodny: od artystycznych pierniczków, ciekawych ozdób świątecznych, designerskich dodatków do domu, aż po ubrania, zabawki i kosmetyki. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Spośród ogromnej liczby zgłoszeń organizatorki wybrały te, które w ich przekonaniu stawiają na jakość, dobry design i estetykę oraz oryginalne podejście.

Podczas pierwszego dnia pojawią się na targach unikatowe dodatki do domu, dekoracje świąteczne, ubrania, czy biżuteria. Drugi dzień poświęcony będzie szczególnie zabawkom i akcesoriom dla dzieci. Targi są idealną okazją do świątecznych zakupów oraz obejrzenia oryginalnych prac z obszaru mody, grafiki i biżuterii, ale i meblarstwa oraz innych form użytkowych. Zako_twory są także sympatycznym wydarzeniem towarzyskim, przyciągającym lokalnych i przyjezdnych miłośników pięknego i przemyślanego wzornictwa.

 

Program wydarzenia:

7 grudnia, 11:00 – 17:30

Zako_Twory – Targi Dizajnu: ubrania, meble, ceramika, wyposażenie domu, kosmetyki, biżuteria

 

8 grudnia, 11:00 – 17:30

Zako_Twory Kids

Targi dla dzieci: ubranka, zabawki, akcesoria dla dzieci

  • 7 grudnia 2019 - 8 grudnia 2019

Dworzec

Barwna historia Dworca Tatrzańskiego sięga XIX wieku i trwa nadal. Wbrew pozorom nigdy nie zatrzymywały się tu pociągi ani autobusy. Dziś to klub muzyczny oraz miejsce spotkań z najciekawszymi twórcami kultury.

Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu