Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Zako_Twory vol 6. – Targi dizajnu

Do czego nastrajają długie jesienne wieczory? Do myślenia o przyjemnościach! Dlatego już teraz na czerwono zaznaczcie w kalendarzu pierwszy weekend grudnia. Właśnie wtedy odbędzie się szósta edycja Zako_Tworów – jedynych takich targów młodego polskiego dizajnu pod Giewontem!

Niezależnie od tego, czy przymierzacie się do świątecznych zakupów, poszukujecie niezobowiązującego drobiazgu, który całkiem bez okazji wywoła uśmiech na twarzy kogoś bliskiego, czy zwyczajnie chcecie zrobić mały prezent samym sobie – z tej imprezy z pewnością nie wyjdziecie z pustymi rękami! Zako_Twory to trwające dwa dni święto dizajnu z metką made in Poland. Towarzyszy mu niepowtarzalna atmosfera towarzyskiego spotkania ludzi z pasją, którzy cenią niebanalne wzornictwo, kreatywność i kunszt pracy. Zresztą przyjdźcie i przekonajcie się sami!

2 grudnia
Zako_Twory – targi dizajnu, czyli ubrania i dodatki, kosmetyki, ceramika, wyposażenie domu i wszystko to, co w polskim wzornictwie najpiękniejsze

3 grudnia
Zako_Twory KIDS – targi dla dzieci, czyli ubranka, zabawki oraz akcesoria z metką made in Poland

STRH Cafe&Gallery

STRH to kawiarnia widokowa i galeria, która mieści się na 3 piętrze (na strychu) w niedawno wybudowanej Kamienicy „KRUPÓWKI 4A”. Pyszne śniadania i sycące lunche, ekologiczne wina, warsztaty, wernisaże i imprezy, których nie można przegapić – to wszystko znajdziecie na strychu!

Więcej