Tatrzańskie Forum Gospodarcze

Tatrzańskie Forum Gospodarcze to stałe miejsce rozmów (nie tylko) o przedsiębiorczości. W tym roku tematem przewodnim będzie ekologia i zrównoważony rozwój turystyczny, bo ekoturystyka to najwyższa forma zrównoważonej turystyki, a Podhale  to miejsce wyjątkowe, które może pretendować do miana lidera zmian na rzecz ekoturystyki nie tylko w Małopolsce.

Pierwsza część forum poświęcona będzie szeroko pojętej ekologii w kontekście zrównoważonego rozwoju i rozpocznie się projekcją kilku wyróżnionych filmów z tegorocznego Green Film Festival w Krakowie. Zostaną w niej poruszone zagadnienia dotyczące klimatu, ochrony powietrza i krajobrazu. Druga część forum to prezentacje dobrych praktyk i rozwiązań. W tej części zaprezentujemy konkretne rozwiązana dla biznesu i prezentacje m. in. dotyczące marketingu marki w kontekście marki eko, zrównoważonego rozwój w hotelarstwie – przykłady dobrych praktyk,  Projektu Eco Zakopane Ekologiczna Certyfikacja Obiektów Hotelarskich, segregacji odpadów i recyklingu w firmach.

Podczas forum zostanie zainaugurowana także nowa inicjatywa – I Młodzieżowe Forum Gospodarcze, które będzie platformą edukacji młodzieży, wymiany doświadczeń i informacji na temat przedsiębiorczości wśród młodzieży.

 

Wśród mówców Forum znajdą się:

Marcin Popkiewicz – analityk megatrendów, ekspert i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby- środowisko,

Marek Józefiak – Greenpeace Polska,

Andrzej Guła – Krakowski Alarm Smogowy,

Agata Krząstek – Stowarzyszenie V4SDG,

Tymoteusz Mróz – prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane,

Jan Krzeptowski Sabała – edukator promujący etykę środowiskową Leave No Trace i filozofię Zero Waste,

Jola Sitarz-Wójcicka -Podhalański Alarm Smogowy,

Władysław Bętkowski – ekolog,

Monika Jaźwiec – Prezes Tatrzańskiej Komunalnej Grupy Kapitałowej TESKO,

i inni.

Hotel Belvedere

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.

Hotel Spa w Zakopanem dysponuje 172 pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.

Dysponuje także czternastoma nowocześnie wyposażonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mieszczą do 700 osób. Istnieje możliwość transmisji dźwięku i obrazu pomiędzy salami aż dla 1000 uczestników konferencji.

Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu