Spektakl: Pomoc Domowa

Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl: POMOC DOMOWA – to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata.

Rezerwacja i sprzedaż biletów:
KupBilecik: http://kbq.pl/41595
Biletyna: http://bit.ly/2ZrCUoI
eBilet: http://bit.ly/2ZrCEpK

(Uwaga ! Na każdej bileterii dostępne są inne miejsca.)

Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA.

Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy!

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak

Obsada:
Nadia: Dominika Gwit – Dunaszewska / Piotr Pręgowski
Norbert: Michał Mikołajczak: Oficjalny profil / Krzysztof Ibisz
Olga: Joanna Kupińska
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stanki Stankiewicz / Michal Pirog

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Nosalowy Dwór Resort & SPA to jedyny hotel na Podhalu przedstawiający tak kompleksową ofertę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i regeneracji. Goście mogą wybierać między trzema obiektami hotelowymi, dwiema eleganckimi restauracjami i kilkoma barami. Do tego nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych SPA na Podhalu, basen, siłownia oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie kompleksu znajduje się także lądowisko dla helikopterów.

[gallery columns="4" link="file" ids="6706,6705,6704,6703"] Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu