Koncert: O.S.T.R.

Po koncertach w Nowym Jorku i Toronto znany muzyk, producent, instrumentalista i raper wystąpi na wyjątkowym koncercie w Zakopanem. To jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce, który od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Adam Ostrowski, znany lepiej jako O.S.T.R. to autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Jest znany jako przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

Na rynku wkrótce ukaże się jego nowym album „Gniew”, w którym po 9 latach przerwy wystąpi też jako producent. Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hiphopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając). To nie jest rap dla dzieciaków, ale raczej dla mądrych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią utożsamić się z przekazem serwowanym przez Adama.

Le Scandale

Le Scandale Zakopane to trzy wyjątkowe miejsca:
– Aperitif Bar – kawiarnia i miejsce spotkań mieszczące się w lobby hotelowym
– Cocktail Room – czynny wieczorami bar cocktailowy
– Music Loft – klub muzyczny czynny w piątki i soboty

Więcej
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o wydarzeniach i atrakcjach Zakopanego!

PS. nie będziemy spamować ani udostępniać nikomu Twojego adresu