Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Koncert: No Line Rock Band

Główny nurt muzyczny, który wykonują to mocny rock. Jeszcze pod nazwą DRIVER ich muzyka została doceniona w szerokim gronie, o czym świadczą miedzy innymi takie sukcesy jak: wyróżnienie na festiwalu „Elsauria” (Warszawa 2007), udział w finale „Rock Autostrada” (Proszówki 2008), nagroda „Grand Prix” na festiwalu muzyki rockowej „Karuzela” (Warszawa 2008). Swoją muzyką wzbudzili także zainteresowanie mediów. W 2009 r. można było ich usłyszeć w TVP1, radiu Kraków, Radiu Aspekt oraz Radiu Sar. Artykuły o zespole ukazały się w magazynie „Gitarzysta” oraz na stronie „Fabryki Zespołów”.

W kwietniu 2010 r. nastąpiła zmiana perkusisty – Wieśka Chrustka (ostatniego z założycieli Diver’a) zastąpił Maciek Głodek (ex. King Size). Wtedy też zespół zmienił nazwę na „No Line”, tym samym „Driver” przeszedł do historii.

Obecnie pracują nad matriałem na nową płytę.

Karczma Pod Gontem

Typowa karczma regionalna, w której wystroju dominują naturalne materiały, jak drewno, czy kamień. Doskonałe potrawy lokalne, oraz specjalne propozycje dla wegetarian, a do tego co weekend – zaskakujące koncerty live!

Więcej