Infogram Zakopane • Atrakcje Wydarzenia Kultura Turystyka

Kaizen – Bez stresu do sukcesu. Małymi krokami do wielkich celów

Dziś wszyscy się śpieszymy. Chcemy mieć wszystko już. Lepszą pracę, lepsze relacje, lepsze zarobki? Tak od razu. Za 10 minut. Prawie wszystko mamy od ręki. Prawie. Jest kilka rzeczy, których nie możesz kupić. W Internecie za żadne pieniądze nie kupisz swoich nawyków. Akurat to one są kluczem do Twoich sukcesów. Sęk w tym, że bardzo trudno wprowadzać je z dnia na dzień. A czy można je wprowadzić szybko? Raczej nie.

Można je jednak wprowadzać trwale i praktycznie bez stresu. Jak? Być może już słyszałeś coś o filozofii Kaizen. To filozofia wywodząca się z Japonii. Co ciekawe swoje korzenie ma w produkcji a nie rozwoju osobistym. Od lat z tej filozofii korzystają takie firmy jak Toyota, Honda, czy Sony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o filozofii i jak dzięki niej budować trwałe nawyki. 8 grudnia będzie okazja dzięki warsztatom w Willi Astoria w Zakopanem. Odbędzie się warsztat „Klucz do Sukcesu – jak wprowadzać dobre nawyki według filozofii Kaizen”.

Warsztaty poprowadzi autor książki „Kaizen – jak osiągać wielkie cele małymi krokami” – Tomasz Miler.

Bilety: https://www.facebook.com/events/485876365146466/

Astoria - Willa Literatów

Willa Astoria została oddana do użytku ok. roku 1922. Początkowo mieścił w niej się pensjonat prowadzony przez siostry Kopytko. W latach 30 tych – w Astorii często gościła m.in. znana wówczas pianistka Maria Ray Chazen i jej przyjaciel Bruno Schulz. Prawdopodobnie odwiedzał ich również wtedy zaprzyjaźniony z nimi Witkacy.

30 lat później willa została odkupiona przez Skarb Państwa i oddana do użytku Związkowi Literatów Polskich. Od 1952 roku mieści się w niej Dom Pracy Twórczej im. Stefana Żeromskiego.

Więcej